portal
BEL 023 - 799 7999
zoeken
02-07-2012

Bekende Nederlandse singer-songwriters, onder wie Ilse de Lange, Tim Knol, Waylon en Miss Montreal, gaan aanstormend talent bijstaan in ‘De Beste Singer-Songwriter van Nederland’.

In dit nieuwe VARA/BNN tv-programma, dat vanaf 25 juni tien weken lang op maandagavond te zien is op Nederland 3, gaat Giel Beelen op zoek naar het beste, nieuwe singer-songwriter talent van ons land. Hij wordt daarbij geholpen door de bekende 3FM-dj’s Eric Corton, Gerard Ekdom, Claudia de Breij, Paul Rabbering en Timur Perlin.

Maar het TV-programma De Beste Singer-Songwriter van Nederland is geen normale talentenjacht. Er mag namelijk niet gestemd worden door het publiek. Een team van muzikale professionals beslist wie er met de titel vandoor gaat.

Zingen, muziek schrijven, jezelf begeleiden én je publiek weten te raken: de beste singer-songwriter moet dat natuurlijk allemaal kunnen. Na een veelzijdige zoektocht gedurende tien afleveringen hoopt Giel Beelen de Beste Singer-Songwriter van Nederland aan te kunnen wijzen. De winnaar verdient niet alleen de titel, maar krijgt ook gegarandeerde ‘air- en stagetime’, de ultieme prijs voor elke beginnende artiest. Giel Beelen: ‘Het programma geeft nieuwe talenten de kans zichzelf te zijn en te groeien met hulp van de bekendste Nederlandse singer-songwriters. Het gaat echt over muziek maken’.

‘De Beste Singer-Songwriter van Nederland’ is vanaf 25 juni tien weken lang op maandagavond om 20.30 uur op Nederland 3.

De Beste Singer-Songwriter van Nederland wordt ondersteund door Buma Cultuur.

Martin Fondse

“De Buma/Stemra-gelden vormen een belangrijk deel van mijn inkomen.”
uit: Buma Stemra Magazine, najaar 2011

Martin Fondse
close